יהודה המכבי, תל אביב, תמ"א 38 תוספת קומות

​תוספת דירות בקומת קרקע, קומה מלאה וקומת גג חלקית למבנה קיים בעל 4 קומות על גבי עמודים. הוספת ממ"דים ומעלית, מבנה חנייה מורכב ומחסנים. דירות הקרקע מחליפות קומת חנייה נמוכה ולכן היה צורך להגביהן ע"י חפירה.

הסדרת חניות ע"י רובוט חנייה.

שטח הפרויקט: 820 מ"ר בנייה חדשה

יזם:  החברה לחיזוק מבנים

דה-האז, תל אביב, תמ"א 38 תוספת קומות

​תוספת קומה מלאה הכוללת 3 דירות וקומת גג חלקית לשני פנטהאוזים למבנה קיים בעל 3 קומות על גבי עמודים. הסדרת חניות ע"י מתקן מכאני. ברובע 4. הוספת ממ"דים, מעלית ושטח עיקרי לדירות הקיימות. המשך רצף המרפסות הסדור כלפי החזית ושימור החזות המכובדת של המבנה.

שטח הפרויקט: 742 מ"ר בנייה חדשה

יזם: סיטי גרופ. בשיתוף שילה רותם אדריכלים.

ברנדייס, תל אביב, תמ"א 38 תוספת קומות

תוספת קומה מלאה וקומת גג חלקית למבנה פינתי קיים בעל 4 קומות על גבי עמודים הסדרת חניות ע"י מתקני חנייה מכאניים ברובע 4. הוספת ממ"דים ומעליות בתוך קונטור המבנה הקיים, ללא הפרעה לנפח המבנה המקורי אפשרה קבלת חזות נקיה ובהירה של מבנה מחודש ומחוזק. הדגשת אלמנט המרפסות המקוריות בפינות המבנה.

שטח הפרויקט: 560 מ"ר בנייה חדשה

יזם: סיטי גרופ. בשיתוף שילה רותם אדריכלים

ברזילי, תל אביב, תמ"א 38 הריסה-בנייה

שני מרתפי חניה, דירות גן ופרטר, חזית מסחרית, שני סוגים של קומות טיפוסיות ופנטהאוזים במפלס העליון. כ 24 יחידות דיור סה"כ. מבנה בעל תמהיל יחידות מגוון המאפשר לרווקים, זוגות צעירים ומשפחות עמידות לחיות בסביבה איכותית ומגוונת על התפר בין היוקרה של רוטשילד והחיספוס של דרום העיר. 

שטח הפרויקט: 2400 מ"ר מעל הקרקע. 3800 מ"ר כללי. 

יזם : פלארו החזקות ו- A-Group

החשמונאים, רמת גן, תמ"א 38 הריסה-בנייה

​הריסת בניין בן 50 שנה בעל 3 קומות עם 12 יחידות דיור והפיכתו לבניין מודרני בעל 8 קומות עם 34 יחידות דיור. הדיירים הקיימים בבניין מקבלים הגדלה משמעותית של כל דירה, ממ"ד, מעליות, לובי גדול, חניות ומרפסת. התמודדות עם מגרש צר וארוך אשר צריך לאכלס באותו שטח בנוסף לדירות היזם, את דירות הדיירים המוגדלות. האתגר הצריך יצירתיות בפיזור יחידות הדיירים החדשות והמוגדלות במפלסים שונים.

שטח הפרויקט: כ 5100 מ"ר שטח בניה חדש (כולל מרתפים) במקום כ 1400 מ"ר בנוי.

יזם: רוברט אלמליח, א. אדלר נכסים

יוסף הנשיא, תל אביב, תמ"א 38 תוספת קומות

​תוספת קומה מלאה עם 2 דירות בקומה וקומת גג חלקית עם פנטהאוז. הסדרת חניות ע"י מתקן חנייה תת קרקעי רובוטי.  ברובע לב העיר. שיפור משמעותי של חזות המבנה, כולל הדגשת אלמנט המרפסות בחזית המבנה. הוספת מעלית בתוך חדר מדרגות קיים.

שטח הפרויקט: 450 מ"ר בנייה חדשה

יזם: סיטי גרופ. בשיתוף שילה רותם אדריכלים

אהרונוביץ', תל אביב, תמ"א 38 תוספת קומות

​תוספת דירות בקומת קרקע, קומה מלאה וקומת גג חלקית למבנה קיים בעל 4 קומות על גבי עמודים. הסדרת חניות ע"י רובוט חנייה. מיקום הפרויקט ברובע 4

שטח הפרויקט: 820 מ"ר בנייה חדשה

יזם:  החברה לחיזוק מבנים

Please reload

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon

XS Architecture | Info@Xs-Arch.com

(+972) 77.5456012 | Ben Avigdor 26 St  4th floor. Tel-Aviv. Israel
 

Copyright © 2021 Studio XS for compact design & Architects Ofer Rossmann, Rony Avitzour. All rights reserved

השם, הלוגו ומדד הקומפקטיות הינם סימנים מסחריים של סטודיו XS לתכנון קומפקטי ושל אדריכלים עופר רוסמן ורוני אביצור. וכל הזכויות בתמונות, בגרפיקה ובתוכן האתר שייכות להם בלבד. לתקנון שימוש אתר לחץ כאן.