1/11

היי, אנחנו XS 

סטודיו לאדריכלות קומפקטית (eXtraSmall) מעצבים מקומות (בניינים, בתים, דירות, חללים ורהיטים) מתוך תפיסה שמאפשרת לנו לתפוס פחות מקום בעולם וליהנות ממנו יותר.

מה אנחנו עושים בעצם?

אתם סטודיו לתכנון קומפקטי? מה זה אומר?  אתם מתכננים גם בתים פרטיים? ומה אם יש לי דירה גדולה? נוכל לעבוד יחד? ואם אני רוצה לתכנן ביניין? אתם בעצם מתכננים גם ריהוט? בטח אתם ממש יקרים...התשובה לכל אלה ממש פשוטה, אנחנו מתעניינים בכל מה שקומפקטי. בכל קנה מידה.

עולי הגרדום
Studio-XS---Off-Grid---Amit-Gosher-(2_3)

שפת XS ומדד הקומפקטיות

אנו מתכננים בסטודיו מגורים עירוניים בקנ"מ שונים. דרך התבוננות ולמידת תקדימים מהעולם ומהפרוייקטים שלנו, יצרנו מדד להערכת מידת הקומפקטיות למגורים. כדי לאפשר מקור מידע למתכננים ודיירים העומדים בפני תכנון ביתם העתידי.

 

המדד מורכב מ-7 רכיבים:  

3 רכיבים הפונים אל רוכש הבית. מנסים לשקף עבורו את בחירותיו בניסיון לשנות את האידיאל השגור והכל כך לא רלוונטי של חיי הפרבר. אידיאל המייצר צורות חיים סינטתיות חד-שכבתיות של כפרי שינה ולאחריהם פקקי היוממות וכל זה עבור חלקת קרקע. 4 רכיבים נוספים מאפשרים למתכנן כלים לביקורת יעילות התכנון. 

פרסומים והרצאות

Small Footprit Big impact

הרצאה חדשה באתר. נפגשנו עם צוות העיצוב של וויקס בזום. להרצאה על השראה, קומפקטיות וקצת קורונה. חוויה מעניינת להרצות מול קהל נעלם, ומסך, אצלינו בסטודיו.  

פרויקט אבן גבירול נחשף

הכתבת מיה אור ממגזין פורטפוליו מראיינת אותנו על האג'נדה, ה"אני-מאמין" שלנו וחושפת את הפרויקט החדש ברחוב אבן גבירול.

D_A_Lecture.jpg

הרצאה למגזין D+A

גיורא אוריין מראיין שלושה משרדים תחת הכותרת "שיטות מתקדמות בארכיטקטורה למגורים". המצגת שלנו נוגעת בתפיסה הרחבה של האג'נדה הקומפקטית, מתכנון ארצי ועד ריהוט הדירה.

הבלוג שלנו eXtraSmallTalk

וזה מה שקורה באינסטגרם

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon

XS Architecture | Info@Xs-Arch.com

(+972) 77.5456012 | Ben Avigdor 26 St  4th floor. Tel-Aviv. Israel
 

Copyright © 2021 Studio XS for compact design & Architects Ofer Rossmann, Rony Avitzour. All rights reserved

השם, הלוגו ומדד הקומפקטיות הינם סימנים מסחריים של סטודיו XS לתכנון קומפקטי ושל אדריכלים עופר רוסמן ורוני אביצור. וכל הזכויות בתמונות, בגרפיקה ובתוכן האתר שייכות להם בלבד. לתקנון שימוש אתר לחץ כאן.