חוזרים הביתה

הסיפור של הדירה הזו בכפר סבא מתחיל לפני שנים, עם משפחה צעירה שהתחילה בה את דרכה, שהחליטה לעבור לבית פרטי גדול בישוב כפרי. כעבור 25 שנה בשכירות, הילדים גדלו ופרחו מן הקן. הזוג בצעד אמיץ, מעתיק את חייו חזרה לאותה דירה בכפר סבא. האתגר שלנו היה להתאים את הדירה לחייהם העדכניים, תוך שמירה על זכרונות ישנים שאוצרת  הדירה, ולשלב בה בכבוד רהיטים וחפצי וינטג׳ רבים ויפים שנאספו עם השנים ומילאו בית פרטי בן שתי קומות. 

Men In Black
מרחב

לקוחה מיוחדת במינה, עברה מיפו יחד עם בנה. הדירה בתל אביב שרכשה היתה מעוצבת מא׳ ועד ת׳ אך כלל לא התאימה להם. כל שביקשה הוא לפתוח, לרווח, להביא איתה את המרחב והרוח היפואית, ללב תל אביב. בואו לגלות איך אלה הנחו אותנו בתכנון והיוו את המהות סביבה התגבש העיצוב כולו. 

Men In Black
פסטל

משפחה צעירה, זוג ושתי בנות מתבגרות, ביקשו לעדכן את דירתם ברמת אביב בהתאם לצרכים המשתנים שלהם. הם הגיעו עם חזון, ידעו בדיוק מה הם רוצים וגייסו אותנו למטרה. המשיכו לקרוא כדי להבין כיצד יצרנו עבורם את התחושה שתיארו: ״שנרגיש כמו מלון, שלא נרצה לצאת מהבית״.

Men In Black
הזמני הוא הקבוע

משפחה שעברה מארה"ב לדירה רחבת ידיים בתל אביב, בבניין שתוכנן לההירס במסגרת תמ"א 38 הריסה ובניה. 

Men In Black
בראש פתוח

דייר אומן עם אוסף פריטים אישי, רחב ורב גוני, התגורר 30 שנה בדירת 54 מ״ר בשכונה צנועה במזרח תל אביב. הוא הגיע אלינו על מנת להתאים אותה לשינויים שחלו ועוד יחולו בו כאדם במשך השנים. הדירה נפתחה כלפי פנים וכלפי חוץ, קיבלה אופי חדש, ועוצבה כך שנשאר בה מקום לשינויים ופרשנות בהתאם למצב הרוח.

Men In Black